barscalendar-altclipboard-checkenvelopeeyefacebook-ffirsthandshakehashtaghomeinstagramlandmarklinkmap-marked-altmap-markedmap-marker-altmap-markermapmedalphone-altphoneschoolsecondsignaturestarthirdtimestrophyuser-friends

HOME • PARTNEŘI

držitelé 40 TITULŮ mistrů ČR

PRAGUE EAGLES CHEERLEADERS

Hledáme partnery a sponzory pro naše Travel týmy

S radostí budeme spolupracovat s firmami nebo lidmi, kteří mají zájem nás podpořit k dosažení našich cílů. Tím, že podpoříte náš tým nedocílíte pouze podpory našeho úspěchu, ale zároveň to přinese vaší značce skvělou možnost, jak se zviditelnit v naší komunitě.

Proč být partnerem Prague Eagles Cheerleaders?

Propojení s komunitou

Partnerstvím s námi máte možnost spojit váš brand s úspěšnou sportovní a komunitně zaměřovanou organizací. Ukažte vaše odhodlání podpořit lokální sportovní tým a podpořte mladé sportovce tím, že se stanete našimi partnery.

Zviditelnění vaší značky

Máme věrnou členskou základnu, která se skládá z rodin, rodičů, studentů a dalších členů naší sportovní komunity, kteří pravidelně navštěvují naše akce. Jako našemu sponzorovi umístíme logo vaší firmy na náš web, sociální média, event bannery nebo na týmové oblečení či uniformy, což přinese zviditelnění vaší značky mezi naší širokou základnou členů a sledujících.

Dobré jméno

Partnerstvím s Prague Eagles Cheerleaders ukážete vaši podporu zdravého životního stylu, sportu a vzělávání. Podporou našeho týmu získáte uznání jako organizace, které záleží na růstu mladých lidí.

Balíčky Partnerství:

Nabízíme několik balíčků sponzorství, které vyhovují různým cílům a možnostem. Každý balíček přináší našim partnerům unikátní benefity.

Hlavní sponzor

Jako Hlavní sponzor obdržíte maximální možné zviditelnění. Možné benefity: jméno vaší značky v názvu našeho týmu, umístění vašeho loga na naše týmové oblečení a uniformy, uznání v médiích, možnost propojení a oslovení našich zákazníků na našich eventech, vystoupení našich členek na vašich firemních akcích.

Zlatý Sponzor

Tato úroveň partnerství nabízí skvělé zviditelnění pro vaší firmu. Benefity mohou obsahovat umístění loga na náš web a sociální sítě, umístění vašeho loga na týmové oblečení, účast a reklama na našich akcích, možnost oslovení našich klientů a nebo vystoupení našich členek na vaší akci.

Stříbrný Sponzor

Benefity mohou obsahovat umístění loga na náš web a sociální sítě, uznání na našich akcích, umístění vašeho banneru na naší akci nebo soutěži.

PRAGUE EAGLES CHEERLEADERS

PROJEKT UNITED CHEER

SPOLU TO JDE LÉPE

Projekt United Cheer je unikátní spolupráce tří pražských klubů, které pojí víc než jen láska ke stejnému sportu.

Společně s kluby Cheer Academy a Fighters Cheerleaders od roku 2021 pořádáme pod záštitou České asociace cheerleaders soutěž United Cheer Cup, která je zařazená do České národní cheer ligy a v létě také příměstský tábor United Cheer Camp . Společně tvoří naše členská základna téměř 500 členů a rodin, na naše kempy jezdí desítky až stovky dětí a naší soutěže se účastní až 1000 soutěžících z celé ČR i zahraničí a velké množství diváků.

Více info www.unitedcheer.cz

WOULD YOU LIKE TO #BeAnEAGLE?