O Nás

Nasbírali jsme dostatek titulů, pohárů, medailí a umístění, ale nejpyšnější jsme na životní lekce, které jsme díky našemu programu předali našim sportovcům.

Tým Prague EAGLES Cheerleaders je sportovní skupina zabývající se cheerleadingem na závodní úrovni. Naší prioritou je účast na českých a evropských soutěžích, ze kterých jsme si přivezli už řadu nejcenějších titulů. Kromě soutěžní plochy nás můžete vidět také na nejrůznějších sportovních a společenských akcích. Eagles Promo video 2015 ke shlédnutí.

Cheerleading je týmový sport spojující tanec, akrobacii, živé pyramidy a pokřiky, a tak si u nás prakticky každý najde své uplatnění a pozici. Věnujeme se týmovým CHEER choreografiím, zahrnující akrobatické prvky, atraktivní živé pyramidy a vyhazovačky, ale i oblasti CHEER-DANCE, tedy tanci s pom-poms (barevné třásně).

Tým Prague Eagles Cheerleaders byl založen v roce 2001 a od počátku má svou základnu v Praze 4. Jsme členem České asociace cheerleaders (ČACH), European Cheer Unior (ECU) a Českého svazu sportu (ČUS). Organizačně spadáme pod Dům dětí a mládeže Praha 3 - ULITA.

V současné době v týmu působí více jak 120 aktivních členů v pěti věkových kategoriích: Mini (2- 4 let), Tiny (5-7 let), Peewee (8-11 let), Junior (12-15 let) a Senior (od 16 let).

Naše trenérská základna je tvořena certifikovanými trenéry s dlouholetou praxí v oblasti cheerleadingu, gymnastiky, aerobiku a tance. Pravidelně spolupracujeme s trenéry z USA. Můžeme se také pochlubit několika členkami reprezentačního Czech National Cheer Teamu (CN/CT).

Nejsme jen skupina sportovců, ale hlavně tým skvělých mladých lidí a kamarádů, jejichž dlouholetá přátelství přesahují hranice sportovišť. Máte-li zájem přidat se k nám a vyzkoušet atmosféru sportovního cheerleadingu na vlastní kůži, nebo objednat naše vystoupení, pak ani chvíli neváhejte a kontaktujte nás!
Jsme i na Facebooku Jsme i na Facebooku