Archived Article

VII. ELITE CHEERLEADING CHAMPIONSHIP 2009 (VII. ECC 2009)

Náš tým PRAGUE EAGLES měl letos velikou příležitost zůčastnit se této velkolepé soutěže a jelikož cheerleading milujeme a baví nás uchopili jsme tuto příležitost pevně do svých rukou. Spolu s naším týmem vyjel za hranice Německa také tým se kterým jsme se rozhodli pro tuto soutěž spojit cheerové síly a to tým JNS. Dohromady jsme utvořily tým s názvem SPIRIT EAGLES.

Celá soutěž probíhala v Německém Movie Parku, kde jsme si to opravdu užili se vším všudy. Během víkendu jsme měli možnost vyzkoušet veškeré atrakce včetně volného pádu, horských drah, 4D kina apod. Soutěže se zůčastnilo celkem 3 000 nejlepších cheerleaders ze 17ti Evropských zemí, takže zde samozřejmě byla veliká konkurence. Proto náš tým, ve chvíli kdy byl na soutěžní ploše, ze sebe vydal maximum co mohl. Po vyhlášení ve kterém jsme se dozvěděli, že jsme skončili 12 z 17cti jsme zjistili, že chybička se vloudila:(…neboť jsme nesplnili pravidlo s chytačema u pyramidy… a to pro nás znamenalo ztrátu 3 velice důležitých bodů, které rozhodly o našem úplně jiném umístění. Ale každý ví, že chybama se člověk učí.:) Skvělou záplatou byl pohár a bronzová příčka v kategorii partner stuns, který získala naše Lindička s Mírou z JNS.

Nicméňe každá z nás si z celého CHEER víkendu odvezla spoustu úžasných zážitků na které se jen tak nezapomene. S cheerleaders týmem JNS jsme se velice spřátelili. Tato soutěž nám dala mnoho nových Cheer zkušeností a rozhodně pokud se příští rok poštěstí znovu tak jsme rozhodnuti ukázat všem kdo jsou ♥ SPIRIT EAGLES!