Sportovní úspěchy a reference

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY A REFERENCE TÝMU PRAGUE EAGLES CHEERLEADERS

Umístění na medailových pozicích

ECU - Mistrovství Evropy v Cheerleadingu:

2018

TBA

2017

1. místo - Senior AllGirl Team Cheer Elite (L5), Titul Mistr Evropy

2011-2016

Reprezentace
zpet

Mistrovství ČR v Cheerleadingu:

2018

1. místo - Senior AllGirl Team Cheer L5, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Junior AllGirl Team Cheer L4, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Youth Team Cheer L3, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Youth Performance Freestyle, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Mini Team Cheer L1

2017

1. místo - Mini Team Cheer L1, Exhibice
1. místo - Senior AllGirl Team Cheer L5, Titul Mistr České Republiky
2. místo - Peewee Team Cheer L3
2. místo - Team Freestyle Pom Peewee
2. místo - Junior AllGirl Team Cheer L5
2. místo - Peewee Team Cheer L3

2016

1. místo - Peewee Team Freestyle Pom (Black)
1. místo - Mini Team Cheer L1, Exhibice
1. místo - Senior AllGirl Team Cheer L6, Titul Mistr České Republiky
2. místo - Junior Group Stunt AllGirl L5 (Evolution)
2. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)
2. místo - Individual Peewee L5 (Eliška Horynová)
2. místo - Junior AllGirl Team Cheer L5
2. místo - Peewee Team Cheer L3
3. místo - Individual Peewee L5 (Terezka Pištěková)

2015

1. místo - Peewee Team Cheer L4, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Junior AllGirl Group Stunts (Evolution), Titul Mistr České Republiky
1. místo - Mini Team Cheer L1, Exhibice
2. místo - Peewee Team Cheer L2
2. místo - Peewee Freestyle Dance
2. místo - Senior AllGirl Team Cheer L6
3. místo - Junior AllGirl Team Cheer L5
3. místo - Junior AllGirl Group Stunts (Energy)
3. místo - Senior Individal (Gabriela Štefánková)

2014

1. místo - Senior AllGirl Team Cheer, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Senior Individual Girl (Gabriela Štefánková), Titul Mistrině České Republiky
1. místo - Mini Team Cheer, Exhibice
2. místo - Junior AllGirl Team Cheer
2. místo - Peewee AllGirl Team Cheer
3. místo - Junior AllGirl Group Stunts
3. místo - Peewees Team Freestyle Pom

2013

1. místo - Junior AllGirl Team Cheer, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Amazing), Titul Mistr České Republiky
2. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme)
2. místo - Junior AllGirl Group Stunt
2. místo - Peewee Team Cheer
3. místo - Senior AllGirl Team Cheer

2012

1. místo - Senior AllGirl Team Cheer Major Award, Titul Mistr České Republiky
1. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme), Titul Mistr České Republiky
2. místo - Peewee Team Cheer, Large
3. místo - Individual Peewee (Karolína Tokolyová)
3. místo - Junior AllGirl Team Cheer, Small A

2011

1. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme), Titul Mistr České Republiky
2. místo - Senior AllGirl Team Cheer, Small A
2. místo - Peewee Team Cheer, Large
2. místo - Junior AllGirl Team Cheer, Large A
3. místo - Senior AllGirl Team Cheer Major Award

2010

1. místo - Senior Coed Team Cheer, Small A
1. místo - Peewee Team Cheer, Large
1. místo - Junior AllGirl Team Cheer, Large B
3. místo - Senior Coed Team Cheer Major Award
3. místo - Senior AllGirl Group Stunt
3. místo - Senior AllGirl Team Cheer, Small A

2009

3. místo - Senior Group Stunt

2008

3. místo - Senior AllGirl Team Cheer
3. místo - Individual Peewees

2007

1. místo - Individual Junior
2. místo - Group Stunts Senior
3. místo - Dance Senior

2005

3. Místo - Junior AllGirl Team Cheer

2004

3. Místo - Junior AllGirl Team Cheer zpet

Malých Divizí

2018

TBA

2017

1. místo - Group Stunt Peewee L1 (Tiny)
2. místo - Double Partner Stunt Senior L6 (Amazing)
2. místo - Group Stunt AllGirl+Coed Junior L3 (Explosion)
2. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)
2. místo - Individual Junior L6 (Barča Hasmanová)
3. místo - Group Stunt AllGirl Junior L5 (Energy)
3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Elated)
zpet

Sportovec / Trenér Roku a Díky, Trenére

2017

Senior žena roku (Karolína Tökölyová)
Juniorka roku (Barbora Hasmanová)
Peewee roku nominee (Karin Fišerová)
Trenérkou roku nominee (Linda Kotvová)
Českeho Olumpijského Vyboru
- Nominace Na Objev Roku (Linda Kotvová)

2016

Juniorka roku (Barbora Hasmanová)
Peewee roku nominee (Bara Fleischhansová)
Senior žena nominees (Veronika Koukalová)
3. místo - Díky, Trenére (Nicole Kolářová )

2015

Trenérkou roku (Linda Kotvová) zpet

Spirit Cheer Cup

2017

1. místo - Team Freestyle Pom Youth
1. místo - Team Freestyle Pom Peewee
1. místo - Story Team Mini Novice L1
2. místo - Story Team Peewee Novice L1
2. místo - Group Stunt AllGirl Senior L6 (Amazing)
2. místo - Group Stunt Youth L3 (Exclusive)
3. místo - Group Stunt Youth L3 (Elated)
3. místo - Group Stunt Peewee L2 (Enamour)

2016

1. místo - Group Stunt AllGirl+Coed Junior L3 (Explosion)
1. místo - Group Stunt Allgirl+Coed Senior L5 (Elite)
1. místo - Mini Team Cheer, Exhibice
2. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)
2. místo - Story Team Peewee L1 (Petite)
2. místo - Team Freestyle Pom Senior
3. místo - Group Stunt AllGirl Junior L5 (Energy)
3. místo - Group Stunt Peewee L1 (Tiny)
3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Elated)
3. místo - Team Dance Senior Award

2015

1. místo - Senior AllGirl Team Cheer L6
1. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Black)
2. místo - Group Stunt Coed + AllGirl Junior L5 (Explosion)
2. místo - Mini Team Cheer, Exhibice
2. místo - Story Cheer Team Peewee (Black)
2. místo - Team Award Senior Level 6
3. místo - Doubles Freestyle Pom Peewee (Terezka a Renatka)
3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)
3. místo - Individual Peewee L5 (Eliška Horynová)
3. místo - Team Dance Award Senior
3. místo - Team Freestyle Pom Senior + Team Dance Award Senior

2014

1. místo - Junior Space Fly Stunt All Girl (Evolution)
1. místo - Peewee Freestyle Dance
1. místo - Peewee Theme Cheer Routine
1. místo - Senior All Girl Double Base (Amazing)
1. místo - Senior AllGirl Team Cheer (L6)
2. místo - Junior AllGirl Team Cheer (L5)
2. místo - Junior Space Fly Stunt All Girl (Energy)
2. místo - Senior Space Fly Stunt All Girl (Elite)
3. místo - Junior Space Fly Stunt All Girl (Explosion)
3. místo - Major Awards - Peewee Story Cheer
3. místo - Peewee Group Stunts (Exceptional)
3. místo - Senior AllGirl Group Stunts (Elite)
3. místo - Senior - Space Fly Stunt All Girl (Amazing)

2013

1. místo - Junior AllGirl Group Stunt (Explosion)
1. místo - Junior Double Stunts AllGirl
1. místo - Junior Theme Cheer Routine
1. místo - Junior Theme Cheer Routine
1. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme)
1. místo - Senior Double Partner Stunt AllGirl (Amazing)
1. místo - Senior DoubleBase AllGirl
1. místo - Senior Freestyle Pom Dance
1. místo - Senior Theme Cheer Routine
2. místo - Senior Double Partner Stunt AllGirl (Extreme)
2. místo - Junior AllGirl Group Stunt (Energy)
2. místo - Senior Double Stunt AllGirl
2. místo - Senior Theme Cheer Routine AllGirl
3. místo - Mini Team Cheer

2012

1. místo - Theme Cheer Show Junior AllGirl
2. místo - Theme Cheer Show Peewees
2. místo - Group Cheer Senior AllGirl (Extreme)
2. místo - Amazing Superman Basket Toss AllGirl

2011

1. místo - Battle Senior AllGirl (Extreme)
2. místo - Superman Basket Toss AllGirl (Extreme)

2010

1. místo - PomPon Dance Junior
1. místo - Battle Senior AllGirl (Extreme)
2. Místo - Group Stunt AllGirl (Extreme)
2. místo - Theme Cheer Show Senior AllGirl
3. místo - PomPon Dance Senior

2009

1. místo - Partner Stunts
2. místo - Group Cheer Peewees
2. místo - Tumbling Shock Junior
2. místo - Group Cheer Senior
3. místo - Group Cheer Senior

2008

1. místo - Hip-Hop Senior
1. místo - Theme Cheer Show Senior
1. místo - Group cheer Peewees
3. místo - DuoDance Peewees
3. místo - Kick Dance Junior

2007

1. místo - DuoDance Junior
1. místo - Group Stunts Junior
1. místo - AllGirl Junior
2. místo - DuoDance Peewees
2. místo - Dance Junior
2. místo - Dance Senior

2006

1. místo - Trio Stunts zpet

Roller Coaster Cup

2018

1. místo - Team Mini Novice L1
1. místo - Team Junior Advanced L4
1. místo - Performance Peewee Freestyle
2. místo - Performance Youth Freestyle
2. místo - Team Youth Median L3
2. místo - Team Peewee Intermediate L2
3. místo - Team Allgirl Senior Elite L5

2017

1. místo - Group Stunt Peewees L3 (Exclusive)
1. místo - Team Mini, Exhibice
2. místo - Group Stunt AllGirl L3 (Explosion)
2. místo - Individual Junior L6 (Barča Hasmanová)
2. místo - Team AllGirl Senior L5
2. místo - Team Cheer Peewee L2
3. místo - Group Stunt Peewees L1 (Enamour)
3. místo - Team AllGirl Junior L5
3. místo - Team Freestyle Pom Peewee

2016

1. místo - Doubles Freestyle Pom Peewee (Terezka a Renatka)
1. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Black)
1. místo - Team Mini, Exhibice L1
2. místo - Individual Peewee L5 (Terezka Pištěková)
2. místo - Team AllGirl Junior L5
2. místo - Team AllGirl Senior L6
2. místo - Team Freestyle Pom Senior
3. místo - Group Stunt Peewee L1 (Elastic)
3. místo - Individual Junior L6 (Anička Děmjaňuková)
3. místo - Individual Peewee L5 (Barča Fleischhansová)
T-3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Elated)
T-3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)

2015

1. místo - Team Cheer Freestyle Dance Peewee
1. místo - Junior AllGirl Team Cheer (L5)
1. místo - Senior AllGirl Team Cheer (L6)
1. místo - Mini Team Cheer Show - exhibice
2. místo - Senior AllGirl Groupstunts (Elite)
2. místo - Junior All Girl Group Stunts (Evolution)
2. místo - Senior Individual Girl (Gabriela Štefánková)
2. místo - Senior Freestyle PomDance
3. místo - Junior Individual (Zuzana Kratinová)
3. místo - Peewee Individual (Barča Hasmanová)
3. místo - Peewee Double Dance zpet

Safari Cheer Cup

2018

TBA

2016

1. místo - Double Partner Stunt AllGirl Senior L6 (Amazing)
1. místo - Group Cheer Peewee L3 (Black)
1. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Black)
1. místo - Team Freestyle Pom Senior
1. místo - Team Mini, Exhibice
2. místo - Family Team Cheer
2. místo - Group Cheer Ag + Co Senior L6
2. místo - Group Stunt AllGirl Senior L6 (Amazing)
2. místo - Individual Girl Junior L6 (Barča Hasmanová)
2. místo - Individual Peewee Girl L5 (Eliška Horynová)
2. místo - Peewee Team Cheer L1 (Tiny)
2. místo - Peewee Team Cheer L3 (Black)
2. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Terezka a Renatka)
3. místo - Group Stunt Peewee L1 (Elastic)
3. místo - Group Stunt Peewee L3 (Exclusive)
3. místo - Peewee Team Cheer L1 (Blue)
3. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Eliška a Nikča)

2015

1. místo - Family Team Cheer
1. místo - Group Stunt AllGirl Junior L5 (Energy)
1. místo - Group Stunt AllGirl Junior L5 (Evolution)
1. místo - Group Stunt Peewee L4CZ (Exclusive)
1. místo - Team Freestyle Pom Peewee (Black)
1. místo - Team Mini, Exhibice
2. místo - Double Partner Stunt Junior L5 (Evolution)
2. místo - Doubles Freestyle Pom Peewee (Barča a Terezka)
2. místo - Individual Peewee (Barča Hasmanová)
2. místo - Peewee Team Cheer L1 (Blue)
2. místo - Peewee Team Cheer L3 (Black)
3. místo - Doubles Freestyle Pom Peewee (Verča a Anetka)
3. místo - Individual Girl Junior (Kája Tokolyová)

2014

1. místo - Minis Cheer
2. místo - Senior Group Stunts AllGirl
1. místo - Double dance freestyle pom Peewee
3. místo - Double dance freestyle pom Peewee
1. místo - Group stunt Peewee Exceptional
2. místo - Team cheer freestyle pom dance Peewee
3. místo - Individual gil Peewee (Zuzka Kratinová) zpet

ELITE Cheerleading Championship - otevřené mistrovství Evropy, Bottrop-Německo

Top 10 (Eagles Junior AllGirl Team Cheer L5 , Senior Team Cheer L6, All Girl group Stunts)
2. místo - Junior AllGirl Cheer Level 3 2014
5. místo - Limited Coed Senior 2012, postup do Finále soutěže
4. místo - Extreme Senior AllGirl Group Stunt 2011
6. místo - Extreme Senior AllGirl Group Stunt 2010
9. místo - Limited Coed Senior 2010
3. místo - Partner Stunts 2009 zpet

Ústí Cheer Cup

2014

1. místo - Senior Freestyle Pom Dance
1. místo - Senior Double Partner Stunt AllGirl (Amazing)
1. místo - Junior AllGirl Group Stunt
1. místo - Junior AllGirl Double Base
2. místo - Senior Double Partner Stunt AllGirl (Extreme)
2. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme)
2. místo - Team cheer dance freestyle pom Peewees
2. místo - Group stunt exceptional Peewees
3. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Amazing)
3. místo - Senior Double Dance Hip Hop
3. místo - Double dance Hip Hop (Nikča and Kristýna) zpet

Nový Jičín Cup

2013

1. místo - Senior Double Partner Stunt
1. místo - Senior AllGirl Group Stunt zpet

Beach Cup - otevřené mistrovství Evropy, Berlin-Německo

2010

1. místo - Senior AllGirl Double Partner Stunt (Linda Kotvová, Nikolka Kolářová, Karolína Vážná)
1. místo - Senior AllGirl Group Stunt (Extreme) zpet

Liberec Cheer Cup

2014

3. místo - Senior AllGirl Group Stunt
3. místo - Senior Double Hip Hop Dance
3. místo - Double dance Hip Hop Peewee

2012

1. místo - Group Cheer Peewees
1. místo - Theme Cheer Show Peewees
1. místo - Theme Cheer Show Senior AllGirl
2. místo - Pom-Pon Dance Senior
2. místo - Hobby Dance Junior
2. místo - Group Cheer Senior AllGirl (Amazing)
2. místo - Theme Cheer Show Junior AllGirl
3. místo - Kick Dance Senior
3. místo - Hobby Dance Junior
3. místo - Group Stunt Senior Coed (Expandable) zpet

Double Cup

2012

1. místo - Theme Cheer Show Peewees zpet