Archived Article

Spirit Cheer Cup 2010

Byl to opravdu dlouhý a náročný den, ale jako tým jsme si užili plno legrace a strávili spolu velice příjemné chvíle. Odstartovali jsme v celkem 18 vystoupeních v kategoriích Double synchro dance junior a senior; Pom pom dance junior a senior; group cheer peewees, junior i senior; Group stunt coed; Tumbling schock junior; Kick dance senior; Theme cheer show senior a v neposlední řadě i Extreme batlle allgirl.

V pozici trenéra, ale i účastníka a fanouška jsem měla tu čest sledovat řadu povedených, zajímavých a pilně natrénovaných sestav našeho týmu. Úsměv, energie a prožitek plně dokazoval naše zapálení a cit pro tento sport. :) EAGLES zářili v nových uniformách a svým nasazením neoslnili zdaleka jen mě a diváky, nýbrž i velmi kvalitní a zkušené členy poroty.

Obsadili jsme nádherné dvě zlaté, dvě stříbrné příčky a také jednu bronzovou. Znovu jsme ostatním týmům ukázali, že odvádíme velmi kvalitní práci a že jsme pro ně obrovskou konkurencí. :) Není co k tomu dál dodat, snad jen: EAGLES LET’S WIN !!!! :) Nikča

Fotky - část 1