Archived Article

Mistrovství republiky v cheerleadingu 2011 přineslo EAGLES dvě nominace na ME a haldu pohárů

Holky doslova zářily a jejich nadšení během sestavy opravdu docílilo svého. Získaly krásná umístění a jedna z nich se dokonce probojovala přes kvalifikační kolo a postoupila do finále. Můžeme jí gratulovat za krásné 5. místo – Sára Myslivcová. Poté nastalo předkolo kategorie individual junior. Naše Anička byla opravdu výborná, všem ukázala, že Eagles na to mají. Celá tribuna stála, tleskala a fandila a Anička za svůj výkon sklidila opravdu hlasitý aplaus.

Kolem 12 hodiny polední byli do haly v puštěni diváci J Znamenalo to, že MČR České Republiky v cheerleadingu začalo !!! První soutěžní sestavu jsem předvedla já v kategorii Senior individual. Se svým výkonem jsem byla relativně spokojena, vybojovala jsem si 4. Místo – Nicole Kolářová. Dalším na řadě byly malé holky z peewees. Jako trenér jsem byla hodně nervózní za ně, ale nemohla jsem dát najevo jedinou kapku strachu. Ještě před soutěžní plochou jsme s holkami tancovali a bavili se J Jakmile však vyhlásili jejich nástup, vše ve mně zatrnulo. Holky však byly výborné!!! Svou sestavu předvedly bez nejmenších chybiček, a přesto, že je většina týmu peewees letos úplně nová, vyhrály 2. místo ve své kategorii a já byla v tu chvíli nesmírně pyšná. Nejvíce krásná byla ta nefalšovaná radost malých dětí, když držely v rukách svůj pohár J Další v pořadí byly naše Eagles v kategorii Junior all girl group stunt. Nevěřila jsem vlastním očím, jak skvělé holky mohou být, když opravdu chtějí. Modrá tsunami otřásala tribunou, jak vehementně všichni fanoušci tleskali a povzbuzovali. Dále jsme soutěžili ve skupině Senior all girl group stunt, a to dokonce dvakrát J Velice povedená vystoupení nám dala skvělý pocit z odvedené práce a v momentě zjištění 1. místa group stuntu Eagles Extreme jsme radostí málem vyletěly do stropu J Tímto ale Eagles nekončili, pokračovaly jsme v kategorii Junior all girl cheer large level A. Naše drahé juniorky dokázaly neuvěřitelné J Jejich sestavila ohromila halu, nadšení, usměv… zejména jejich trenérky, ale i my všichni ostatní jsme na ně byly velice pyšní, jelikož vybojovaly ve své kategorii nádherné 2. místo. My v seniorce jsme samozřejmě nesměly zůstat pozadu, tudíž jsme to chvíli na to šly rozbalit ve stejné kategorii nýbrž senior – Senior all girl cheer small level A. Skládám poklonu, stejně jako peewees byla seniorská sestava převážně úplně nová a holky to zvládly opravdu bravurně!! To nasazení, se kterým doslova prolétaly sestavou, takové nikdo neměl J Za to jim (nám) gratuluji a své trenérce Martině děkujeme za trpělivost a výdrž jelikož víme, že to nebylo lehké J Za to se ale můžeme těšit z nádherného 2. místa v naší kategorii, poháru a také nominace na Mistrovství Evropy !! J Blížíme se pomalu do finále, a abychom ukázali, že máme i mužskou posilu, dalšími Eagles na ploše byli Senior coed group stunt. Jelikož víme, že s kluky to občas není jednoduché, musím udat velkou pochvalu za předvedený výkon !! A také holkám za trpělivost s tréninkem a vymyšlení sestavy J Tímto jsme ukončili sestavy cheerové a přecházíme do oblasti tance J Jak juniorský, tak seniorský tým se zúčastnily dancových kategorií a předvedly opravdu krásné tance.

Celkově jsme tedy jako tým sklidili opravdu značné úspěchy. Bojovaly jsme celkem v 11 kategoriích v hojném počtu soutěžících. Hlavně jsme si to ale společně užili a už se samozřejmě těšíme na nějaký nový, soutěžní, náročný ale za to velice zábavný a příjemně strávený den společně s našim týmem EAGLES !!!!

©Nikča

SENIOR tým

JUNIOR tým

PEEWEES tým