Archived Article

FCC Kempy 2010

Reportáž z prvního termínu:

Pro ty, kteří jste nebyli na letošním FCC CAMPU bych ráda přiblížila jeho atmosféru a pro ty kteří jste byli, můžete zavzpomínat se mnou.

Od začátku prázdnin jsem se těšila na FCC CAMP, i když byla ve mně trocha nejistoty co mě tam vlastně čeká.

Konečně nastal den D a já vyrazila směr Máchovo jezero. Těšila jsem se na trenérky i holky, které jsem přes měsíc neviděla. Přivítání bylo výtečné. Byli jsme ubytováni v útulných pokojích. Seznámení s americkými instruktory proběhlo na hřišti kde jsme trénovali a bylo velkolepé. Všech 8 instruktorů bylo úžasných. Ani nám nevadila jazyková bariéra ba naopak jsem se procvičila v angličtině. Naše trenérka se jmenovala Robyn Hardy. Moc jsme se spřátelily. Skvělé byly i naše trenérky Martina, Linda a Nikol, díky nim jsme byli neustále v pohybu a akci a zažili i spoustu legrace.

Na trénincích, které probíhaly ve směs celý den jsme se naučili nový pokřik, trénovaly sestavy, stunty, zdokonalovali jsme se v akrobacii. Já osobně vypilovala rondát.

Měli jsme také spoustu soutěží a her, jedna z nich se jmenovala Kapitán a loďky, tato hra si myslím byla na postřeh a soustředění. Měli jsme také „Funy day“ a ten byl doopravdy moc funy. Všichni jsme se převlékli do masek (obzvláště Martince a Lindě to moc slušelo) a v místní tělocvičně, kam jsme také docházeli na tréninky jsme si zatancovali, dělali mašinku a pořád se jen smáli!

V celkovém hodnocení týmů jsme vyhráli SPIRIT STICK, je to taková tyčka něco jako žezloJ. Je na ní napsán vzkaz od amerických instruktorů a můžete si ho přečíst v naší vitríně slávy.

Po pravdě Vám řeknu, že se mi odtud vůbec nechtělo odjed a bylo mi po všech hrozně moc smutno a vlastně ještě je!

Nemohu se už dočkat dalšího FCC a doufám že vy také……. Jsme prostě jeden velký dobrý tým!!!

Aneta Landová – Eagles Junior

Prohlídněte si fotky z obou termínů … FOTKY ZDE :-)