Archived Article

Elite Cheerleading Campionships 2012 a další pohár do sbírky ;) (Bottrop)

Usteleme si, osprchujeme se a jdeme spát, ať jsme odpočaté na sobotní soutěž. Ráno kolem deváte vyrážíme celé natěšené do Movie parku. Máme 3 hodiny na to, abychom si užili atrakce, poté máme sraz na přípravu na soutěž. Unifrma, namalovat, učesat a jde se na zkoušku. Na zkoušce jsme značně nervozní a moc se nám to nepodařilo, no aspoň jsme si nevyplácali dobrý pokus, povzbuzují nás trenéři. Odebíráme se k soutěžní ploše. Nervozita stoupá, ale navzájem se povzbuzujeme a věříme, že to dáme. Poslední povzbuzení od trenéů a hromadné “Goooo Eagles” a jdeme na věc. Sestavu jsme zajeli suprově! S dobrým pocitem se odebíráme na následující 2 juniorské a jeden seniorský group. Týmově se povzbuzujeme a držíme při sobě.

Nastal čas vyhlašování naší celotýmové sestavy. Uf nejsme poslední, páni ani předposlední. Rychle se dostaneme k 6. místu - jen ať nejsme 6., cheme postoupit, říkáme si. A nejsme! Nakonec postupujeme ze 4. místa a můžeme se těšit na nedělní finále.

Když se vrátíme do tělocvičny, rychle usínáme. Ráno po probuzení si dobalíme a hurá znovu do parku. Po příjezdu se připravujeme a už je vidět, že nikdo není moc nervozní. Zkouška problěhla v pořádku a vydáváme se zabojovat ve finále. S pocitem, že máme pohár jistý, s energií a pořádnými úsměvy nabíháme na plochu. Dáváme do toho vše, ale bohužel nám spadla poslední pyramida. Nevadí, sestava byla jinak naprosto dokonalá, tak uvidíme, co to udělá. Nakone jsme 5. a jdeme se fotit s naším milovaným pohárkem. Poté si ještě jdeme pořádně užít všechny atrakce a kolem sedmé se vracíme zpátky domů.


video, fotky