Archived Article

EAGLES Párty - zakončení sezony 2009/2010

Kritérií pro získání titulu „Cheerka roku 2010“ bylo mnoho a nebylo jednoduché uspět ve všech disciplínách. Hodnoceno bylo převážně osobní zlepšení ve všech cheer oblastech, aktivita na trénincích, týmových akcích a úspěch na soutěžích, osobní přínos pro tým a týmové chování, pozitivní přístup, chuť na sobě pracovat a řada dalších.

Nejlepší peewees cheerkou roku 2010 se stala Kája Tokolyová. Další oceněné byly: Terezka Novotná , Emička Rindová, Saša Svatá, Sára Myslivcová a Amálka Benmissi. GRATULUJEME!

Hlavní juniorskou cenu získala Kačka Vodičková. Mezi další oceněné juniorky patří: Eliška Dvořáková, Aneta Landová, Kačka Strnadová, Tereza Rosenkrancová, Kačka Wolfová, Míša Poláková, Tereza Běhounková, Anička Kubešová. GRATULUJEME!

Seniorkou roku 2010 se stala Jíťa Šedivá. Další ocenění získala Nikola Tůmová, Jan Dušek, Věrka Kantorová, Nikča Kolářová, Klára Oláhová, Káťa Churá, Kája Drhová, Honza Vážný, Ing. Pavel Pupíček a Kuba Stupka. GRATULUJEME!

Všem členům týmu a rodičům děkujeme za krásný rok plný soutěží a akcí, který jsme spolu prožili. A závěr všem přejeme krásné prožití letních prázdnin a dovolených a doufáme, že se všichni opět setkáme na začátku nové sezony 2010/2011 :-)

Tým trenérů Cheerleaders Prague EAGLES

Fotky1

Fotky2

Fotky3 - Senior after party na karaoke :-D