Archived Article

EAGLES na Mistrovství ČR v Cheerleadingu 2010 získali hned několik titulů :-D

Prague EAGLES na letošním Mistrovství sklidili velký úspěch a domů si odnesli hned pět trofejí! Na soutěžní plochu vyběhli celkem 14krát a zúčastnil se všech věkových kategorií!

Hned z rána zazářily seniorky Kateřina Churá a Nicole Kolářová, které v kategorii INDIVIDUAL Senior, postoupily do velkého finále!! A celkově skončili na 4. místě – Nicole a na 5. místě Kateřina!! Obou dívkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci v této kategorii!

Následovali je naši nejmenší, dívky ve věku 5-12let, Eagles Peewees, pod vedením trenérky a choreografky Nicole Kolářové, skvěle zabojovali a také zabodovali :-D Stávají se Mistrem Republiky ve své kategorii!!! ( pws large ).

Ani Seniorský tým, pod vedením hlavní trenérky a choreografky týmu Martiny Myškové a asistentky trenéra Lindy Kotvové nezůstal pozadu. Poprvé v historii týmu se zúčastnili kategorie Coed cheer a hned získali Mistrovský titul za první místo v kategorii Coed Small A a za třetí místo v hlavní kategorii Coed!!! Seniorský tým se také zúčastnil kategorie All girl small A, kde vybojoval krásné třetí místo ( od druhého místa nás dělili jen 2 bodíky :-D)

Eagles senior dance tým obsadil 8. a 10. místo.

Eagles senior all-girl group stunt přes obrovskou konkurenci obsadil bronzovou příčku, tedy umístil se na 3. místě a předvedl velice obtížnou ale zároveň čistou sestavu.

Eagles Junior Tým, pod vedením Lindy Kotvové, soutěžil v kategorii Large B, kde bohužel letos bylo velice nízké obsazení, byl tedy trochu znevýhodněn, přes to ale porazil všechny týmy které soutěžily za level B a dokonce jeden tým soutěžící za leval A! Obsadil skvělé 5. místo v hlavní kategorii Junior! Nejdůležitější a hlavní výhrou je ale to, že tým skvěle zvládl přípravu na mistroství a soutěžní sestavu „zajel“ čistě a bez větších překážek!

Skvělou práci odvedly také naše Individuálky, soutěžící za kategorie Junior a Peewees, Tereza B., Tereza L., Anna K. a Kája T.

Celý EAGLES tým odvedl za letošní rok skvělou práci a na 9. Mistrovství cheerleadingu ČR 2010 ukázal, že patří mezi špičkové týmy v republice! Jak obstojí v celoevropské konkurenci uvidíme na otevřeném mistrovství Evropy v Bottropu, kam se tým koncem května chytá – držíme palce!

Gratulujeme všem Eagles cheerleaders za skvělá umístění na Mistrovství ČR a děkujeme jim za jejich celoroční tvrdou práci a skvělou reprezentaci týmu! Zvláštní dík patří trenérům a asistentům týmu, především hlavní trenérce Martině Myškové, v neposlední řadě také rodičům, za jejich podporu a fanouškům týmu, bez kterých by to nebylo ono! :-D

WE ARE EAGLES!!! :-D

foto - VÝBĚR

foto - vše 1

foto - vše 2

foto - vše 3