Archived Article

Beach Cup 2010

Cesta nebyla až tak dlouhá, přesto mnoho z nás pociťovalo jistou únavu již při příjezdu na místo. Čekání na registraci jsme si krátili veselými příběhy a jídlem. Museli jsem se na ten velký den posilnit :-) Po registraci jsme zamířili směrem ke skříňkám, které byly opravdovým Vánočním dárkem :-) Menší už opravdu být nemohly :-) A pak to začalo … převlékání, malování, česání … až jsme nakonec byli všichni připraveni soutěžit. Někdo měl tu závisti hodnou možnost se jako fanoušek jít rovnou koupat, ale všichni jsme se samozřejmě chodili povzbuzovat a koukat na vystoupení našeho a dalších českých týmu.

Odstartovali jsme celkem v sedmi soutěžních vystoupeních v juniorských i seniorských kategoriích. Juniorky zabojovaly a odvedly obrovský kus práce. Domů si odvezly krásný pohár za 11. místo :-) Ovšem ani seniorský tým nezahálel. Odvezli jsme si domů dva nádherné poháry za první místa z kategorií Senior allgirl group stunt a Senior allgirl double bases. Můžeme se tedy pro letošní rok chlubit titulem mistrů. :-) Gratulujeme i ostatním týmům z České Republiky za jejich výborná umístění. Tentokrát jsme ukázali, zač je toho u nás loket :-)

Po vyhlašování bylo ale opravdu na čase se jít vykoupat!!! Celý večer jsme řádili na atrakcích a tobogánech, cpali se dobrotami a užívali si tepla, které nás doma bohužel nečekalo :-) Užili jsme si spolu spousty legrace a máme jako tým plno nových zážitků, na které můžeme s radostí vzpomínat. Pak už se ale muselo jet domů. Hodili jsem taškama v autobuse a znaveni zasedli do sedaček. Děkujeme andělíčkům, že tam byli s námi!!! Nicole Eagles :-D